ingilizce gramer özetleri

ÜDS’den düşük bir puan aldığımı görünce hemen hırs yaptım kendi kendime. Yaza ertelediğim İngilizce çalışma düşüncemi hemen bu ay ortasına çekmeye karar verdim. :) O kadar bir telaş oldu ki bende, sonuçlar açıklandıktan sonra hemen internette döküman aramaya karar verdim. Neyse bir iki güzel döküman buldum. Yarın gidip sıfırdan İngilizce gramer seti alacağım, bir şeyler yapacağım :) Limasollu Naci Öğretim Yayınları’nın internet sitesindeki döküman sizin de işinize yarayacaktır. Bende basit ama öğretici hazırlanmış konular var. İsteyen işte şuradan ziyaret etsin. Kolay gelsin herkese.

6 thoughts on “ingilizce gramer özetleri

  1. Benim de elimde çok ingilizce döküman var. Bir ara kontrol edeyim paylaşırım ara ara.Üds ve kpds kaynaklı birşeyler olacaktı yanılmıyorsam.

  2. ÜDS ve KPDS kitapları bende de var da, bana sıfırdan öğretecek bir şeyler lazım. Daha ziyade grameri iyi öğretecek bir şeyler lazım. İngilizce metinleri okuyabiliyorum ama zamanları ve fiilleri falan karışabiliyor.

  3. internette bulduğunuz dökümanların linklerini yazar mısınız, biz de yararlanalım..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>